Fluorit

O skupině FLUORIT

O skupině FLUORIT

Skupinu FLUORIT tvoří společnosti FLUORIT CZ a.s., FLUORIT TEPLICE s.r.o, která je hlavní dceřinou společností a tváří skupiny pro zákazníky a dodavatele, dále pak firmy Impexmetal CZ s.r.o. a MINORIT s.r.o. 

Naše základní nabídka produktů je určena pro potřeby oceláren, sléváren, výrobců elektrod a tavidel, keramického průmyslu, výrobců cementu a dalších. Během roku připravíme desítky tisíc tun výrobků pro naše zákazníky v Evropě i mimo ní. Jsme hrdí, že naše materiály mohou být součástí produktů, které se používají v různých formách v našem každodenním životě.

Více o nás

Naše specializace

Naší specializací jsou nerostné suroviny 

Naší hlavní činností je zpracování a obchod s nerostnými surovinami. V našich výrobních linkách upravujeme různé nerostné suroviny, jako je kazivec (fluorit), sintermagnesit, křemen, živec, dále struskotvorné přísady a jiné minerály a suroviny.

Pro různé zákazníky zajišťujeme formou služby zpracování jejich materiálů podle jejich požadavků. Máte-li surovinu a zákazníka a hledáte zpracování? Nebo máte surovinu a chcete pomoct s jejím prodejem? V každém případě naše zkušenosti a technologie jsou Vám k dispozici. Kolegové v obchodním oddělení se těší na vaše dotazy.

Naše produkty a služby podrobněji

Kontaktujte nás

Jsme připraveni, kontaktujte nás

FLUORIT TEPLICE s.r.o.

Důlní 428, 415 01 Teplice 

Tel: +420 417 940 111
Fax: +420 417 940 335 

E-mail: fluorit@fluorit.cz

Obchodní oddělení

Tel: +420 417 940 354
Fax: +420 417 940 335 

E-mail: sales@fluorit.cz